Łódź Żubardź

Mieszkanie , 38,54 m2

262 000,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 395702
Powierzchnia: 38,54 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1953
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 6 798,13 PLN
Cena: 262 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w zaciszu osiedla Żubardź. 

Lokal usytuowany jest na parterze
Pełna własność z KW!
Mieszkanie jest w stanie do remontu.

Na 39m² składa się:

* blok z cegły
* blisko do przystanku autobusowego/tramwajowego

Lokalizacja:
* Manufaktura (10 min pieszo)
* Aquapark Fala (10 min samochodem)
* Park Na Zdrowiu (13 min samochodem)
* Centrum (12 min samochodem)
* Dworzec Łódź Żabieniec (5 min samochodem)
* W pobliżu Lidl, stacja metra, Żabka, apteka, kościół, ryneczek itp.

Zapraszam do kontaktu :)

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Jakub Majcher

Telefon : 572900118

jmajcher@trustnieruchomosci.pl