Nasze usługi

Marka Trust Nieruchomości to symbol jakości na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Zajmujemy się zarówno rynkiem wtórnym jak i pierwotnym. Nasze doświadczenie oraz zaplecze pozwala nam poprowadzić biuro sprzedaży inwestycji deweloperskiej. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, zaspokajających swoje potrzeby mieszkaniowe jak i tych inwestujących celem pomnażania swojego majątku. Do grona naszych klientów zalicza się również deweloperów, klientów instytucjonalnych. Staramy się rozwijać więc nasza działalność wciąż się poszerza o nowe wyzwania. Sprzedającym możemy zaproponować indywidualnie przygotowaną kampanię promocyjną oferty. Celem podniesienia atrakcyjności oferty, przygotowujemy wirtualne spacery, organizujemy profesjonalne sesje fotograficzne i zorganizujemy home staging.

Dla klientów szukających kompleksowej obsługi jesteśmy w stanie zorganizować fachowców z wielu dziedzin. Nasi zaufani doradcy finansowi pomogą w uzyskaniu kredytu oraz wyborze najlepszej oferty. Wśród zaprzyjaźnionych i sprawdzonych partnerów możemy także zarekomendować, firmy budowlane, stolarzy, architektów, czy też prawników.

Nie boimy się nowych wyzwań dzięki czemu nasza oferta stale się poszerza. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z usług profesjonalistów - Trust Nieruchomości to idealne miejsce. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.