Opis nieruchomości:
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej łódzkiej inwestycji FUZJA.
Fuzja to miejsce przyciągające ludzi, takie które na całym świecie określane jest mianem destination place. Co to dokładniej oznacza? Małą dzielnicę z charakterystyczną
i niepowtarzalną atmosferą. Dla mieszkańców Łodzi miejsce spotkań w samym centrum miasta, dla zwiedzających - wspaniała atrakcja do zobaczenia i miłego spędzenia czasu. Jedni i drudzy spotkają się w Fuzji, czyli połączeniu bogatej historii z wygodnym życiem. Liczne punkty wszelakich usług, sklepy, restauracje to wszystko w jednym miejscu, na dużej przestrzeni bez poczucia miejskiego zgiełku.
Oferowany lokal został wykończony w oryginalnym stylu przy użyciu wysokogatunkowych materiałów z dbałością o każdy detal. Dostawiona ścianka działowa pozwoliła wydzielić ustawną sypialnię z dużą szafą wnękową. W pokoju dziennym w pełni wyposażony w sprzęt AGD aneks kuchenny. Łazienka wyposażona w przestronny prysznic typu walk-in i zabudowę stolarską z miejscem na pralkę. W przedpokoju pojemna szafa wnękowa z siedziskiem. .
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.
Polecam!