Łódź

Łódź-Śródmieście, EC1/Park Sienkiewicza/Piotrkowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
4711/4647/OMS
Rynek
Wtórny
Cena
450 000 PLN
Cena za m2
5 810,95 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77,44 m2
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1900
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Czynsz administracyjny
670 PLN

Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni ponad 77 m2 w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie po remoncie w roku 2012, podczas któego wymioniono wszystkie instalacje, wymieniono okna, podłogi, co pozwoli nowemu nabywcy wprowadzić się bez większych nakładów finansowych.
Kamienica z zamykanym, ładnym podwórkiem na którym bez problemu zaparkujemy samochód, co przy lokalizacji w ścisłym centrum jest ogromną zaletą. Sam budynek, dzięki prężnie działającej wspólnocie, jest na bieżąco remontowany i jego stan techniczny z roku na rok ulega znacznej poprawie. W ostatnim czasie zostały wyremontowane klatki schodowe, a do dyspozycji lokatorów jest rowerownia i wózkownia. Budynek pod opieką konserwatora zabytków.
Położenie w Nowym Centrum Łodzi zapewnia nam szybki dostęp do pełnej infrastruktury. W najbliższej odległości sklepy, punkty usługowe, dw. Łódź Fabryczna, EC1, park Sienkiewicza.
Mieszkanie idealne dla rodzin lub jako inwestycja.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Park, Szkoła, Fitnes, Kościół, Bank, Restauracja
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
  • Cena za garaż: 160 PLN

Mapa

Kontakt

Magdalena Rychter

Magdalena Rychter

Mobile:
572900117
Email:
mrychter@trustnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Więckowskiego 98 lok. 12, 90-758 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej