Łódź

Łódź-Widzew, lokal użytkowy/biuro, Osiedle Majowe!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
21/4647/OLS
Cena
330 000 PLN
Powierzchnia
52,57 m2
Liczba pięter
6
Rok budowy
2012
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie

Opis nieruchomości

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 52,57m2 wraz z tarasem ze schodami o powierzchni 13m2. Lokal zlokalizowany na parterze na nowowybudowanym osiedlu (Osiedle Majowe). Obecnie nieruchomość użytkowana jako biuro -siedziba firmy. Lokal posiada własne oddzielne wejście od strony chodnika oraz wejście z klatki schodowej. Stan dobry. Lokal niezniszczony, ściana z drzwiami szklanymi została dostawiona w celu przedzielenia pomieszczenia (dlatego jest inaczej niż na rzucie). Biuro sprzedawane wraz wyposażeniem ( biurka, fotele, drukarka, lodówka (bez komputerów i monitorów). Do lokalu jest dociągnięty światłowód orange i dodatkowo możliwość podłączenia internetu z sieci Toya.
W lokalu zostały zamontowane kamery. We wszystkich oknach rolety antywłamaniowe. Osiedle zamknięte z ochroną. Lokal doskonale nadaje się na wiele typów działalności. Nieruchomość sprzedawana z 23%VAT. PODANA CENA to cena BRUTTO. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu na mieszkanie. Zapraszamy na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Kontakt

Maciej Roman

Maciej Roman

Telefon:
510266458
E-mail:
mroman@trustnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Moniuszki 6, 90-111 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej