Borowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
105/4647/OGS
Cena
53 000 PLN
Powierzchnia działki
853 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
34
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana niedaleko Koluszek, w pobliżu lasu. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Borowa. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest symbolem MNN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej niskiej intensywności. Okolica cicha, spokojna. W pobliżu powstaje oraz więcej nowych domów. Dobre położenie nieruchomości -kilka kilometrów do Koluszek, węzła autostradowego. Dojazd do centrum Łodzi zajmuje ok. 30min. Zapraszamy na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Dostępne w okolicy: Las, Plac zabaw
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Więckowskiego 98 lok. 12, 90-758 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej