Łódź

Osiedle Wzniesień Łódzkich / Dobra Nowiny / Dobieszków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
73/4647/OGS
Cena
169 000 PLN
Powierzchnia działki
2 400 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
38
Długość działki (mb.)
50
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 2400 mkw położona w Dobrej- Nowinie ( okolice Kalonki, Dobieszkowa) Rewelacyjna lokalizacja na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Świetny punkt komunikacyjny- zaledwie 4 km do węzła autostradowego, 13 km od Manufaktury oraz taka sama odległość od Dworca Fabrycznego! Tym samym jest to świetne miejsce dla osób pracujących zarówno w centrum Łodzi jak i często podróżujących w każdym kierunku kraju.

W odległości ok. 650 m przystanki komunikacji miejskiej.

Działka znajduje się na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Ze względu na obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego możemy mieć pewność że w sąsiedztwie nie powstanie żaden zakład produkcyjny.

Przy działce woda i prąd.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Więckowskiego 98 lok. 12, 90-758 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej