Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:

Wybrane oferty

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja :   Łódź Żubardź

Pokoje : 2

Powierzchnia: 38,54 m2

262 000,00 PLN

Cena za m2 : 6 798,13 PLN

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja :   Łódź Chojny

Pokoje : 3

Powierzchnia: 81,67 m2

875 000,00 PLN

Cena za m2 : 10 713,85 PLN

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja :   Łódź Żubardź

Pokoje : 2

Powierzchnia: 42,71 m2

328 000,00 PLN

Cena za m2 : 7 679,70 PLN

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja :   Łódź Śródmieście

Pokoje : 3

Powierzchnia: 64 m2

465 000,00 PLN

Cena za m2 : 7 265,63 PLN

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja :   Łódź Dąbrowa

Pokoje : 2

Powierzchnia: 37,10 m2

299 000,00 PLN

Cena za m2 : 8 059,30 PLN

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja :   Łódź Nowe Sady

Pokoje : 2

Powierzchnia: 37,06 m2

469 000,00 PLN

Cena za m2 : 12 655,15 PLN