Łódź

Ruda Pabianicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
12/4647/OOS
Rynek
Wtórny
Cena
2 990 000 PLN
Powierzchnia
1 496,21 m2
Powierzchnia działki
4 510 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Handlowo/Usługowe, Magazynowe
Rok budowy
2002

Opis nieruchomości

Oferowana nieruchomość położona jest w dzielnicy Łódź- Górna w bliskiej odległości od ulicy Pabianickiej na wysokości Selgrosa.
Idealne usytuowanie zapewniające wyjazd w każdym kierunku kraju ( trasy S14, S8, A1) sprawia , że jest to jedna z lepiej skomunikowanych ofert dostępnych do sprzedaży.

Przedmiotem jest sprzedaż zabudowanej działki o powierzchni 4510 mkw. Działka uzbrojona w prąd, wodę , gaz i kanalizację. Teren ogrodzony, w całości utwardzony.
Istnieje ponadto możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowe 1700 mkw.

Działki zabudowane kompleksem budynków.Powierzchnia użytkowa budynków magazynowo- przemysłowo-biurowych wynosi łącznie 1496,21 m2. W skład kompleksu wchodzą następujące budynki:
- budynek przemysłowo-magazynowy o pow. użytkowej 300,82 m2,
- budynek przemysłowo-magazynowy o pow. użytkowej 285,78 m2,
- budynek przemysłowo-magazynowy o pow. użytkowej 824,41 m2,
- budynek biurowy o pow. użytkowej 79,90 m2,
- budynek portierni o pow. użytkowej 5,3 m2.

Wszystkie budynki w bardzo dobrym stanie technicznym, ogrzewane ( kilka kotłowni z nowoczesnymi piecami gazowymi i nowymi instalacjami). Budynki w chwili obecnej wynajęte ( 3 miesięczny okres wypowiedzenia umów).Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość kontynuowanie umów z najemcami.

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Więckowskiego 98 lok. 12, 90-758 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej