Łódź

Łódź-Górna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
4657/4647/OMS
Rynek
Wtórny
Cena
389 000 PLN
Cena za m2
4 322,22 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Materiał
Cegła
Rok budowy
1945
Piętro
1
Liczba pięter
2

Opis nieruchomości

Oferowana nieruchomość to piętro i poddasze w kameralnym budynku położonym w rejonie ulicy Tuszyńskiej na Górnej.

Lokal składa się z dwóch mieszkań które można połączyć. Na piętrze budynku ( parter to mieszkanie sąsiada) mamy lokal mieszkalny składający się z obszernego salonu, kuchni, dużej łazienki oraz dodatkowego pokoju. Całość wyremontowana, jasna i przestronna.
Na poddaszu zostało wydzielone dodatkowe- samodzielne mieszkanie z kuchnią, łazienką oraz sypialnią. Poziomy te można połączyć ( zamontować wewnętrzne schody) lub traktować jako oddzielne mieszkania z własnymi wejściami z klatki schodowej.
Dodatkowo poza udziałami w części wspólnej, kawałkiem ogródka do mieszkania przynależy jeszcze garaż oraz pomieszczenie gospodarcze w którym wydzielono kotłownię.
Mieszkania ogrzewane ekogroszkiem. Wydzielona kotłownia powoduje że w mieszkaniu jest czysto a jednocześnie zastosowany rodzaj ogrzewania sprawia że utrzymanie mieszkania kształtuje się na poziomie ok 3000-3500 zł za sezon.

Mieszkanie bezczynszowe.

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Więckowskiego 98 lok. 12, 90-758 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej