Łódź

Łagiewniki, Działka z WZ !

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
104/4647/OGS
Cena
796 290 PLN
Powierzchnia działki
4 191 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Wydane warunki zabudowy
Tak
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
203
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

Oferowana nieruchomość położona jest praktycznie tuż przy lesie łagiewnickim przez co jest to niewątpliwie jedna z najatrakcyjniejszych miejsc do życia na terenie Łodzi. Posesja jest jednak odsunięta od ul. Łagiewnickiej przez co panuje tutaj cisza i spokój.

Działka o powierzchni 4191 mkw, o wymiarach ok. 20 x 200 m. Wydane zostały aktualne Warunki Zabudowy na budowę zespołu do 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących z garażem w bryle budynku. Prąd, woda i gaz w drodze dojazdowej.
Do przystanku komunikacji miejskiej ok. 300 metrów.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Więckowskiego 98 lok. 12, 90-758 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej