Łódź

Rogi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
381/4647/ODS
Rynek
Wtórny
Cena
449 000 PLN
Powierzchnia działki
232 m2
Powierzchnia
96 m2
Powierzchnia użytkowa
96 m2
Rok budowy
1937
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Szeregowy

Opis nieruchomości

Oferowana nieruchomość znajduje się na osiedlu w rejonie ulic Kwarcowa/ Ołowiana. Rewelacyjna lokalizacja łącząca w sobie świetną komunikację z centrum, bardzo dobry wyjazd na autostradę oraz bliskość Arturówka.
To wszystko sprawia że mieszka się tutaj bardzo komfortowo.

Dom z lat 30 XX w. budowany z cegły. Rozbudowywany i modernizowany. W chwili obecnej wymaga on jedynie kilku prac modernizacyjnych co w stosunku do całej inwestycji nie będzie stanowiło dużej kwoty. Dom środkowy, ciepły. Ogrzewany gazem z sieci miejskiej. Dom posiada ponadto kanalizację , wodę i prąd z sieci.

W chwili obecnej dom posiada 3 sypialnie oraz salon na parterze. Działka 230 mkw.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Liczba tarasów: 2

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Więckowskiego 98 lok. 12, 90-758 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej