Łódź

Łódź-Bałuty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
518/4647/ODS
Rynek
Wtórny
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia działki
495 m2
Powierzchnia
75 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Rok budowy
1960
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do odświeżenia
Typ domu
Bliźniak

Opis nieruchomości

Dom położony w okolicy ul. Pojezierskiej- dobra komunikacja wraz z pełną bazą handlowo-usługową to niewątpliwe atuty tej lokalizacji. Położenie w sąsiedztwie bloków sprawia ,że ofertą tą zainteresowani będą zarówno Ci którzy szukają alternatywy do mieszkania w bloku ale jednocześnie zależy im na atutach ich sąsiedztwa ( wspomniana komunikacja oraz zaplecze edukacyjne czy handlowo-usługowe) jak i osoby szukające obiektów z przeznaczeniem pod działalność gospodarczą.

Dom posadowiony na działce o powierzchni niespełna 500 mkw. Poza nim na działce budynek gospodarczy o powierzchni ok. 60 mkw.
Oba budynki ocieplone i otynkowane.

Budynek mieszkalny parterowy ze strychem. Do dyspozycji lokatorów mamy pokój z aneksem kuchennym, łazienkę, oraz dodatkowe dwa pokoje.W budynku dodatkowo kotłownia( w chwili obecnej dom ogrzewany węglem) Istnieje jednak zmiana sposobu ogrzewania ( w drodze zarówno gaz jak i sieć ciepłownicza)

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne, Węglowe
  • Ciepła woda: Bojler
  • Komunikacja: Autobus
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TRUST NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TRUST NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Więckowskiego 98 lok. 12, 90-758 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@trustnieruchomosci.pl… czytaj więcej