DOM
na
SPRZEDAŻ
960 000 PLN
4 571,43 PLN/m2
ŁÓDŹŁódź-Górna
Opis
Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym punkcie Łodzi w okolicy ulicy Karpackiej. Lokalizacja ta charakteryzuje się zarówno bardzo dobrą komunikacją, łatwością przemieszczania się zarówno w kierunku centrum jak i wyjazdem z Łodzi a także dobrze prosperującym zapleczem handlowo-usługowym. To wszystko sprawia że w miejscu tym żyje się bardzo wygodnie.

Sam dom został w 2010 roku gruntownie wyremontowany. Ze względu na swój układ z powodzeniem może on się sprawdzić jako dom dwupokoleniowy bądź dom z wydzieloną przestrzenią na biuro/gabinet.

Nieruchomość składa się z 3 poziomów.

Poziom 0

Na poziomie tym zaaranżowany został pokój z aneksem kuchenny, duża łazienka w wanną, sauna, pomieszczenie gospodarcze, garderoba oraz garaż. Z pokoju wyjście na pięknie zagospodarowany ogród.

Poziom I

Składa się on z dużego, widnego salonu z kominkiem oraz wyjściem na duży tara, toalety oraz kuchni

Poziom II

Do dyspozycji mieszkańców mamy tutaj dwie sypialnie oraz łazienkę. Jedną z sypialni w łatwy sposób można podzielić na dwa pokoje zachowując w pełni ich funkcjonalność. Dodatkowo w pokojach zagospodarowano przestrzeń pod garderoby.


Cała nieruchomość w pełni wykończona z użyciem bardzo dobrych jakościowo materiałów przez co nabywca może ze spokojem tu zamieszkać bez konieczności przeprowadzania pracochłonnych remontów.
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Cena960 000 PLN

Powierzchnia działki368 m2

Powierzchnia210 m2

Powierzchnia użytkowa180 m2

Rok budowy1992

Liczba pokoi4

Stan budynkuBardzo dobry